TDG50IMP Portatif Sondaj Çubuğu
Taşınabilir Sondaj Sondaj Aletleri İşleme Videosu
Ekim 2005’te kurulan Shenzhen Zhuoyang Machinery Co., Ltd.
Kompakt ve modüler tasarım
Her biri 7KG ve 5KG, daha portatif, daha az hız ayar aralığı 0 ila 0,5 mm arasında, kolayca ileri ve geri değişimi elde edin.
Sıkıcı çubuk
Yüksek mukavemet ve sertlik nedeniyle kesim doğruluğunu sağlamak için yüksek kaliteli alaşımlı yapısal çelik. Çubuk uzunluğu 3 seçeneğe sahiptir: 1828mm,
2438mm, 3500mm. Özelleştirilmiş uzunluk mevcut olabilir
Tahrik Güç Ünitesi
Elektrik motoru, almanya'da yapılan, tek fazlı, 1250W ve 1800W mevcut. Maksimum 6mm derinliği kesebilir.
Üstün ölçeklenebilirlik
  • Ø35-400mm arası delik açmak için isteğe bağlı daha küçük delik delme çubuğu.
  • Ø80-450mm arası yüzleşme işlem aralığı elde etmek için iki adet yüz yüze başlık.
  • Portatif hat delme ile kullanılan isteğe bağlı otomatik delik kaynak makinesi.
Portatif Hat Sondaj Tezgahları-joysung
TEKNİK VERİ
Sondaj Çubuğu
50mm
30mm (isteğe bağlı)
Sıkıcı dia
55 - 4 00mm
35 - 4 00mm (isteğe bağlı)
Sıkıcı Stok
300 mm 、 600mm
İlerleme hızı
0-0.5mm / REV
Tahrik Güç Ünitesi
Tek fazlı, 110V / 230V, 1250 / 1800W
Bakan kafa
80-380mm, 120-450mm
TEST VERİSİ
Delik Çapı
Kesim Derinliği
İlerleme hızı
RPM
Ø200
5mm
0.25
Ø400
1mm
0.2
Eksenel Besleme Ünitesi
  • Mekanik besleme, besleme hızı: 0-0.5 mm / dev.
  • Çubuğun herhangi bir yerine monte edilebilir
  • Ağırlık: 5kg
Kurşun vida
  • 300mm Yem stoğu
  • 600mm Yem stoğu
  • Sınırlı Kilit
Rotasyon Ünitesi
  • Vites Azaltma Oranı: 5: 1
  • Ağırlık: 7Kg
Sıkıcı çubuk
  • Tüm çubuklar 42CrMo krom kaplı çelikten imal edilmiştir.
  • Her 200 mm'de aralıklı takım deliği.